CK Čedok

Tato CK je na trhu již spousty let. Je pravděpodobně jedna z nejspolehlivějších. Nabízejí celou škálu zájezdů, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, zájezdy po ČR, služby na míru.  Dále nabízí i animační programy pro rodiny s dětmi, což ocení zejména rodiče, aby si tak mohli užít dovolenou na plno. Mezi jejich další služby patří i last minute zájezdy a i First minute, dále v cenách zájezdů jsou již započítané letecké poplatky a základní pojištění, pokud má někdo zájem o vyšší pojištění i to za poplatek zajistí.
Dovolená u moře, odpočinek

CK Fischer

I tato CK je velmi známá a velmi oblíbená, na trhu je už taky velmi dlouho. Nabízejí též pobytové zájezdy, exotické zájezdy, last minute i first minute. U některých typů zájezdů a záleží jaká destinace, mají i děti zdarma. Tato cestovní kancelář je zaměřená hlavně na letecké zájezdy. Nejbohatší nabídka zájezdů, vyberete si z nejpestřejší nabídky do destinací po celém světě. Nejširší nabídka dětských klubů, celodenní program s českými animátory.

CK Blue style

Tato cestovní kancelář je také zaměřená na letecké a pobytové zájezdy u moře. Nabízejí spousty destinací, kde si každý přijde na své. Někdo rád svou dovolenou prolenoší na pláži, nebo u bazénu, jiní zase jezdí rádi na výlety. Každý si vybere, dle svého gusta. Preferují ověřené hotely, proto se k nim klienti rádi vrací. Tato CK je třetí nejlepší v ČR.

CK Invia

Tato CK je zde na trhu také několik let, je to internetová kancelář, spousty lidí využívá jejich služeb, zejména ti co nemají zrovna moc času běhat po kamenných cestovních kancelářích. Cestovní agentura Invia nabízí pestrou paletu služeb z oblasti cestovního ruchu. V jejich nabídce si vyberou jak klienti – cestovatelé při plánování svých dovolených, tak třeba i majitelé webových stránek či cestovních agentur. Zákazníkům nabízí neustále aktualizovanou nabídku katalogových i Last Minute zájezdů v přehledné, jednotné formě, čímž šetří jejich čas při plánování dovolené.
Hory, příroda

Billa travell

Billa travel, je koncept nabídky zájezdů, které jsou společně sestavovány cestovní kanceláří Exim Tours pro zákazníky Billa. U vybraných zájezdů mají členové Billa Bonus Klubu dárek nebo službu navíc. Nabídka je časově omezená a zájezdy lze objednat pouze přes call centrum anebo online na jejich webové stránce. Jejich nabídka je velmi pestrá jsou zde pobytové zájezdy, exotika, poznávací, lyžování, Evropa autem, letecké a též zájezdy 50 plus. I v této CK si vybere každý.