Trápí vás představy, jako při vytížené práci a povinnostech stihnete Vánoční úklid? Trápí vás ušpiněný koberec, a nemáte sílu jej celý vykartáčovat? Obtěžují vás domácí škůdci? Nebo se vám jen prostě nechce se do žádných velkých úklidových akcí pouštět? Vyzkoušejte úklidové služby firem.

koupelna

Blízkým, a dokonce ani manželovi se nemusíte svěřovat s tím, že jste si za úklid vaší domácnosti zaplatili. Můžete si nechat uklidit či vyčistit jen tu část, do které se vám nechce pouštět, nebo si zaplatit kompletní servis.
Na internetu najdete určitě spoustu úklidových firem ve vašem okolí. Přečtěte si jejich recenze a porovnejte ceníky. Domluvte si termín, který vám vyhovuje, a dojednejte podmínky.

Přijdou k vám profesionálové, kteří budou vybaveni všemi potřebnými a kvalitními čističi a pomůckami. Budete opravdu překvapeni, jak důkladně vyčistí každé místečko. Pokud se jedná o kvalitní firmu, bude vám domácnost zářit tak jako nikdy předtím.

Velmi skvělou službou většiny úklidových firem je čištění koberců a sedacích souprav přístrojem Karcher. Dokáže hotové zázrak. Váš koberec bude jako nový. Některé firmy umožňují i pronájem tohoto přístroje na 24 hodin za určitý poplatek. Můžete si tedy sami vyčistit cokoli, co v domácnosti potřebujete. 

čistota

Deratizace a dezinfekce
Ojedinělá záležitost, do které byste se neměli pouštět sami. Můžete si samozřejmě pozvat přímo deratizátorskou firmu, ale spousta firem úklidových už deratizace a dezinfekce nabízí jakou součást svých služeb. A v podstatně mnohem nižší částce!

Pokud vás trápí nějaká ta schovaná otravná myška, potřebujete deratizaci. Pokud chcete vyhnat ze své domácnosti hmyz, jako je například nežádoucí šváb, či spížní škůdci (moli, rušníci, pilouši), škůdci šatní, nebo například kožojedy, potřebujete takzvanou dezinsekci. Škůdci se nachází v téměř každé druhé domácnosti, jen si některých nemusíte ani všimnout. Firma vám může projít každé zákoutí bytu či domu a zjistí vám, kteří škůdci se v domácnosti nachází, a hlavně jak se jich zbavit. Některé mohou zneškodnit sami, u některých vám poradí jak je vyhnat z domu.

Vyberte si služby podle svého gusta, a vám už pak zbývá užít si Vánoční pohodu bez stresu a shonu.

3.7/5 - (3 votes)