15.11.2017 Od devene Off

Nebankovní hypotéky bez registru

Na většinu životních plánů jsou potřebné peníze, a když nejsou úspory, tak pomůžou půjčky, úvěry a hypotéky. Zdá se to jako jednoduchá cesta k penězům, ale i tady narazíte na peripetie, které vás přinesou o iluze.
Stačí zajít třeba do banky se žádostí o úvěr a zjistíte, že potřebujete víc papírů a splnění podmínek, než je výše požadované částky. A když všechno potřebné doložíte, tak přijde zklamání v podobě zamítnutí žádosti například kvůli záznamu v registru dlužníků.

měna

Registry dlužníků jsou bankovní, nebankovní a SOLUS a záznam v nich znamená nějaký rest z minulosti či současnosti ohledně jiných půjček či neuhrazených služeb operátorům. A právě takovým záznamem se vám cesta k úvěru úplně zavře.

Naštěstí jsou i jiné možnosti, a sice nebankovní hypotéky bez registru.
Jak již ze samotného názvu vyplývá, v tomto případě není podmínkou čistý registr dlužníků. Buď se nekontroluje vůbec, nebo se toleruje nějaký malý rest a tím mají možnost získat peníze i klienti s dluhy.
Často jsou totiž nebankovní hypotéky bez registru využívané právě na vyplacení dluhů a exekucí.

Podmínkou při takovém záznamu však může být vyšší úrok, než mají klienti bez záznamu, nižší částka k půjčení, ručitel nebo kratší doba splatnosti, než je maximum 30 let. Ve všech případech je při hypotékách podmínkou zástava nemovitosti.

Díky nebankovním půjčkám mají klienti možnost získání potřebných peněz jednodušším způsobem a s minimem papírů a podmínek. Často jde o řešení online formou, co urychlí http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-2665/ dobu vyřizování a výsledek může být známý již druhý den od podání žádosti.

penízky

Klienti nepřijdou ani o možnost splácení na 30 let nebo předčasné splacení bez úhrady sankce. Takové peníze mnohdy vyřeší svízelnou situaci a klient svůj jediný závazek dodrží snadněji, než řadu nevýhodných půjček. I tady je však nutné dát si pozor na možná rizika.