2.1.2018 Od devene Off

Univerzální obal

Naše uchvátaná doba nám velí, abychom stále zrychlovali. A tak vymýšlíme všechny možné prostředky k tomu, jak být ještě o kousek rychlejší, a tak i výkonnější.

sáček

  • V kuchyni nám pomáhají různé konvektomaty a kuchyňské roboty a na zahradě zase například sekačky.

Dobrého pomocníka si našli i prodejci některých tiskovin, textilu nebo bižuterie.Polypropylenové https://www.kosmas.cz/knihy/237242/videl-jsem-mraky-shora-i-zdola.-hory.-pocasi.-muj-zivot/ „>sáčky s klopou jsou výhodné z několika hledisek.

  • Jsou samolepící. Což znamená, že tady už dochází ke zmíněné úspoře času. Pokud potřebujeme rychle něco zabalit a poslat, není nic jednoduššího a rychlejšího. Ovšem, má to jeden háček.
  • Pokud nechceme, aby někdo nahlížel do naší zásilky, pak ji budeme muset ještě zabalit do dalšího obalového materiálu. Tyto obálky jsou totiž průhledné. A to je právě výhoda pro prodejce tiskovin a textilu, jak bylo zmíněno. Ti totiž přímo potřebují, aby každý viděl, jak krásné osušky a ručníky nebo zajímavé časopisy prodávají.

Není neexistující rozměr

Nesmíme zapomenout na prodejce bižuterie, o kterých byla také řeč. Bižuterie se sice asi nebude posílat přímo v tomto obalu, ale může se použít jako ochranný obalový materiál přímo na prodejně. Šperky jsou přes obal dobře vidět a pokud si je chce zákazník prohlédnout přímo, pak není problém obálku rozlepit a po předvedení opět zalepit.

  • Rozhodně se nemusíte obávat, že by se obal podruhé už nechoval decentně a nesympaticky se rozšklebil.
  • Nikoliv.
  • Sáčky jsou vyrobené tak, že k tomuto problému prostě nedochází.

sáček s klopou
Samolepící sáčky s klopou jsou vyráběné v různých velikostech. Dalo by se říci, že není zákazník, který by nenašel svůj rozměr. A pokud by se tak přeci jen stalo, pak není problém vyrobit sadu podle jeho přání.

  • Zatím jsou k dostání rozměry od osmdesáti milimetrů krát sto dvacet až do rozměru čtyři sta milimetrů krát šest set.
  • Rozptyl je tedy opravdu velký.