8.1.2022 Od devene Off

Chcete založit s. r. o. v Ostravě?


Pokud chcete začít podnikat, máte v podstatě na výběr ze dvou základních možností. Buď budete podnikat sám na sebe v rámci OSVČ (Osoba samostatně výdělečně činná), nebo si založíte společnost s ručením omezeným. Rozdíl v těchto dvou alternativách je zřejmý již z názvu. OSVČ opravdu podniká sám na sebe. A ručí za své podnikání celým svým majetkem. To znamená, a spousta lidí v exekucích mi to potvrdí, že stačí narazit na neseriozního zákazníka a už se vezete. On odebere vaše zboží či služby a nezaplatí. A vy pak nemáte na zaplacení provozu, energií a svých pohledávek. Důsledky si domyslete.

kalkulačka

Společnost s ručením omezeným je jednak právnickou osobou. Je celkem složité, pokud se takové sro dostane do potíží, určit a prokázat záměr. Tedy, i když jste majitelem nebo jednatelem, nemusíte se moc obávat, že díky obdobnému průšvihu přijdete třeba o dům. A za druhé, pokud se již dostane sročko do finančních potíží, je jeho ručení za závazky určeno výší základního jmění. A to dnes zákon umožňuje už od 1 koruny. Z výše uvedeného je zřejmé, že pro podnikání, které má být absolutním zdrojem příjmů, je výhodnější založit si k tomu účelu, společnost s ručením omezeným. Víte jak na to? Nevíte. Není to sice až tak složité, ale vyžadujete to jisté právní povědomí. Abychom vám ušetřili starosti a vy se mohli věnovat své specializaci, nabízíme vám založení sro na míru za vás.

kruzy

Připravíme založení sro ostrava https://kancelar29.cz/zalozeni-spolecnosti-s-r-o-ostrava/ pro vás na základě vašich podkladů společenskou smlouvu, ověříme, zda vámi zvolený název společnosti může být zapsán do Obchodního rejstříku (název se neshoduje a není ani podobný již existující společnosti), novou společnost necháme zapsat do Živnostenského rejstříku a také vaši společnost přihlásíme k dani z příjmu a získáme DPH. K tomu všemu nabízíme poradenství ve všech otázkách podnikání. Poradíme a případně i vyřídíme potřebné koncese. Zkrátka je toho hodně s čím vám můžeme být nápomocni. Věříme, že naše služby využijete.