23.2.2020 Od devene Off

Dárek, nad kterým muži žasnou

Dárky jsou sice nástrojem k tomu, jak v našich blízkých vyvolat pocity štěstí a projevit jim lásku beze slov, ale za vymýšlením toho správného stojí mnoho času a práce. Získat však správný nápad můžete i tak, že se necháte inspirovat nápady na internetu, kde nalezete i šikovně zpracovaný dárek v podobě bedny plné lákavých specialit.
Tímto druhem překvapení potěšíte zejména muže, kterým je nepochybně těžší darovat něco, co by jich uchvátilo, než u žen, které si vystačí se zkrášlujícími výrobky.
Pokud tedy plánujete přichystat pro partnera nejen velkolepou oslavu, ale vnést mu do oči slzy radosti i vytříbeným dárkem k narozeninám, vsaďte na bednu ze dřeva.

Co váš muž miluje ze všeho nejvíce?

Každá žena pozná svého partnera více, než si to on sám vůbec dovede představit. Ženy jsou totiž velmi vnímavé bytosti, kterým neunikne žádný detail. Využít tuto schopnost můžete ve váš prospěch v době, kdy mu budete vybírat z nabídky dárkových boxů ten, se kterým se ztotožní.
Sortiment je rozmanitý a najdete v něm mnoho lahodných pochoutek a kvalitních láhví alkoholu, které potěší širší skupinu mužů.
Zaměřte se na to, na čem si tolik potrpí váš partner a potěšte ho obsahem, který bude přesně tím, po čem touží. Pivo, víno, lihoviny, káva, čaj, bio nebo fitness produkty, které jsou v naší nabídce běžně v obchodě neseženete.box piv

Páčidlo k boxu není na parádu

Zajímavou části tohoto originálního dárku je ta otevírací. Nestačí si ho totiž pouze rozbalit, ale pomocí vlastních zručností a samozřejmě i páčidla, které k boxu dostanete ho otevřít a nahlédnout, co se v něm ukrývá. Nelze popřít, že u žádného jiného daru není člověk napjatý do poslední minuty než u toho, který si budete muset otevřít vlastní silou.
Oslavte narozeniny vašeho partnera originálním způsobem, kdy mu upřímně dokážete, že na něho myslíte a víte, co má rád i jeho žaludek.