6.3.2020 Od devene Off

Efektivní redukce váhy

Pokud jste už přestali mít se svou nadváhou trpělivost a řekli si konečně dost, nastal čas vybrat si správnou formu redukční diety, kterou podstoupíte.

Efektivní redukce váhy

Shodit pouze pár kilogramů obvykle není žádný problém. Prostě budete pár týdnů makat více na rotopedu a společně s mírně vylepšeným jídelníčkem se vám to podaří jedna dva. Ovšem v případě, že chcete ubrat kupříkladu třicet nebo čtyřicet kilogramů, takováto polovičatá řešení vám příliš nepomohou. To byste totiž mohli hubnout donekonečna. V takovém případě je dobré zcela změnit základy stravování, jinak zapomeňte na to, že se vám podaří dostat se na tu správnou váhu.

Zbavte se obezity

Vzhledem k tomu, že se dnes na internetu i ve společenských magazínech můžete dočíst o stovkách zázračných dietních programů, které z vás mohou během velice krátké doby udělat zase atlety, možná máte zatím pocit, že zhubnout není nic složitého a dá se to provést jednoduše. Ano, principiálně se skutečně jedná o snadnou záležitost. V podstatě stačí jen mít vyšší výdej energie než přijatých kalorií. Teoreticky brnkačka, v praxi ale pro mnohé takřka nesplnitelný úkol.

Základem každého programu je změna jídelníčku. Někdy stačí vyměnit pouze pár drobností, ale většinou je nutné pro obézní jedince zcela vymyslet nový stravovací řád, a to nejlépe na základě programu, který prokazatelně funguje. Řeč je ketonové dietě https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete, která je skutečně vysoce efektivní a hlavně, je vymyšlena vědci, kteří se ve fungování lidského těla vyznají a tedy ví, jak hubnout. Samozřejmě, že nejde o žádný zázrak, který z vaší oplácané figury udělá během pár týdnů hubeného člověka, ale do půl roku byste měli už mít jasno, jestli je funkční nebo ne.

Raději jezte zdravěji

Na rozdíl od jiných dietních opatření je nutné v tomto případě skutečně do písmene dodržovat vše předepsané. Jedná se o redukční program, který je funkční pouze v případě, že máte pouze minimální příjem sacharidů. Jakmile se dáte nějakou cukrovinku, tělo začne opět zpracovávat cukr jako palivo a tuku si přestane všímat.