Přemýšlíte nad tím, že využijete služeb, které nabízí vlastní potisk na tričko? Proč ne, dnes se dá tisknout nejen schematicky sítotiskem v základních barvách, ale také digitálním tiskem v širokém barevném spektru ve fotografické kvalitě. Stačí jen zvolit vhodný námět a je to! No jo, ale námět je právě tím nejobtížnějším krokem, je to zcela v naší režii a tak se může stát, že necháme vytisknout na trička či mikiny skvělý motiv, který zaujme a udělá radost, nebo to může být totální fiasko.

kráska na vodě

Inspirací na potisk existuje celá řada, ale bohužel mnoho z nich není příliš vtipných ani poutavých, převládá mezi nimi pití piva, sexuální rekordmani a destruktivní životní styly. Pokusíme se vás inspirovat vlastní zkušeností, která slaví úspěch již řadu let:

Trička na vodu

Když se řekne „jedu na vodu“, neznamená to vodíkový pohon auta, ale splouvání řeky. Vodáci k naší zemi neodmyslitelně patří již desítky let a zpravidla se řeky splouvají ve skupinách. Ti lidé tvoří partu kamarádů a říká se, že „voda“ dokonale prověří jejich schopnosti a vlastnosti, ostatně psal o tom i Zdeněk Šmíd ve své legendární knize „Proč bychom se netopili“.

dvě dívky

S plavbou po řece rovněž souvisí i vhodný oděv a právě zde nastupují trička s nápisy. Vlastní potisk na tričko Moje-triko.cz tyto skupiny perfektně identifikuje, tím vznikají zajímavá setkání, a když máte na zádech či na prsou něco vtipného a originálního, každý to ocení.

Jméno, přezdívka a symbol – co se osvědčilo, a co má stále velkou váhu, je potisknout na záda přezdívku a nějaký charakteristický rys osobnosti. Pro příklad: Veronika s přezdívkou Liána může mít na tričku vlastní malbu květinového zátiší, Tomáš s přezdívkou Bodlák volejbalový míč, Jirka s přezdívkou Robin třeba analogový fotoaparát, Milan s přezdívkou Hvězdář nějaké souhvězdí atd., a ke každému obrázku se dá přidat krátký a výstižný text, který dotyčnou osobu lépe vystihuje. Stačí docela málo a lidé kolem vás se najednou začnou o vaši partu více zajímat a je známo, že takovéto inspirace mívají lavinový efekt – příznivý vliv na ostatní.

3/5 - (2 votes)