16.2.2021 Od devene Off

Jak pojmout vlastní potisk na tričko

Přemýšlíte nad tím, že využijete služeb, které nabízí vlastní potisk na tričko? Proč ne, dnes se dá tisknout nejen schematicky sítotiskem v základních barvách, ale také digitálním tiskem v širokém barevném spektru ve fotografické kvalitě. Stačí jen zvolit vhodný námět a je to! No jo, ale námět je právě tím nejobtížnějším krokem, je to zcela v naší režii a tak se může stát, že necháme vytisknout na trička či mikiny skvělý motiv, který zaujme a udělá radost, nebo to může být totální fiasko.

kráska na vodě

Inspirací na potisk existuje celá řada, ale bohužel mnoho z nich není příliš vtipných ani poutavých, převládá mezi nimi pití piva, sexuální rekordmani a destruktivní životní styly. Pokusíme se vás inspirovat vlastní zkušeností, která slaví úspěch již řadu let:

Trička na vodu

Když se řekne „jedu na vodu“, neznamená to vodíkový pohon auta, ale splouvání řeky. Vodáci k naší zemi neodmyslitelně patří již desítky let a zpravidla se řeky splouvají ve skupinách. Ti lidé tvoří partu kamarádů a říká se, že „voda“ dokonale prověří jejich schopnosti a vlastnosti, ostatně psal o tom i Zdeněk Šmíd ve své legendární knize „Proč bychom se netopili“.

dvě dívky

S plavbou po řece rovněž souvisí i vhodný oděv a právě zde nastupují trička s nápisy. Vlastní potisk na tričko Moje-triko.cz tyto skupiny perfektně identifikuje, tím vznikají zajímavá setkání, a když máte na zádech či na prsou něco vtipného a originálního, každý to ocení.

Jméno, přezdívka a symbol – co se osvědčilo, a co má stále velkou váhu, je potisknout na záda přezdívku a nějaký charakteristický rys osobnosti. Pro příklad: Veronika s přezdívkou Liána může mít na tričku vlastní malbu květinového zátiší, Tomáš s přezdívkou Bodlák volejbalový míč, Jirka s přezdívkou Robin třeba analogový fotoaparát, Milan s přezdívkou Hvězdář nějaké souhvězdí atd., a ke každému obrázku se dá přidat krátký a výstižný text, který dotyčnou osobu lépe vystihuje. Stačí docela málo a lidé kolem vás se najednou začnou o vaši partu více zajímat a je známo, že takovéto inspirace mívají lavinový efekt – příznivý vliv na ostatní.