19.9.2021 Od devene Off

Koberec jako nový

Koberce jsou nádhernou věcí v místnosti a dokonale doplňují interiér domu. Ovšem jsou také neustále vystaveny zašpinění a chytají hromadu prachu. Jestliže i Váš koberec doma je už zašlí a jsou na něm skvrny, tak neváhejte a obraťte se na společnost, která se postará o jeho vyčištění. Čištění koberců, je nejen zdraví bezpečné, ale také Vám odstraní na kobercích vše, co tam nepatří.

Čištění

Pokud si objednáte firmu wismont, tak si můžete být jisti, že jde koberec do dobrých rukou. Za svojí působnost už vyčistili stovky koberců a mají s čištěním ty nejlepší zkušenosti. Jejich zaměstnanci jsou profesionálně proškolení a dokonale tak ví, jak se zašlé špíny zbavit. Navíc používají pouze certifikované čistidla Prochem, kterou jsou šetrné ke zdraví a také k materiálu koberce. Firma čistí koberce bez rozdílu, takže koberec může být perský, vlněný, nebo třeba s dlouhých chlupem. Navíc firma využívá nejvýkonnější extraktory na trhu a jejich čištění je vážně precizní. Při čištění zbaví koberec také chlupů od domácích mazlíčků, virů a také bakterií, které se v koberci za léta nastřádaly. Kromě domácností, se firma zaměřuje i na čištění velkých ploch. Tudíž není problém si jí pozvat do velkých zasedacích místností, nebo kanceláří.

čištění (2)

Na jejich webových stránkách se můžete podívat, jak vypadá práce před a po vyčištění. Navíc se můžete podívat na kompletní ceník prováděných služeb. Čištění koberců totiž není jediná činnost, která firma provádí. Do jejich služeb patří i čištění matrací a kompletní čištění čalouněného nábytku. Můžete si tak nechat obnovit sedací soupravu, nebo křeslo, ve kterém každý den sedíte. Dále se zabývají čištěním a umýváním oken a žaluzií. Firmu není problém objednat i o víkendu a ve svátkách, vždy však záleží na tom, jak se s firmou domluvíte.

Pokud tedy máte špinavé žaluzie, zašlí koberec, nebo Vaše sedačka už není to co bývala, tak se obraťte na tuto firmu.