26.6.2019 Od devene Off

Na SEO nešetřete

Mít významný web, na který denně chodí desátky tisíc lidí by chtěl mít kdekdo, ale málokomu se to poštěstí. Takové stránky mají pouze ti největší hráči a vy se jejich úspěchu na poli internetu asi nikdy nepřiblížíte. To ovšem neznamená, že byste nemohli díky svým stránkám trhnout nějakou tu stovku měsíčně navíc, s trochou štěstí a umu i více. I menší projekty dokáží vydělat relativně slušné peníze, a i když to většinou na obživu nestačí, jakožto fond na dovolenou může váš web fungovat poměrně dobře. Abyste takového stavu ale dokázali docílit, je potřeba, abyste pro to něco udělali. A často to znamená i menší finanční injekci.
google prohlížeč a seo

Jednoduchý web

Mnoho internetových uživatelů si myslí, že skrze webové stránky mohou vlastně vydělávat pouze elektronické obchody, ale v tom se rozhodně mýlí. Samozřejmě, e-shopy jsou na vydělávání postavené, je to jejich jediná funkce, ale na slušné peníze si můžete přijít například i když si založíte vlastní blog. To je v podstatě jednoduchý web, do kterého můžete promítat své myšlenky, nápady nebo příhody, které se vám staly, či které jste si vymysleli. Možností je celá řada. Důležité je, aby obsah, který nabídnete, byl dostatečně atraktivní, aby zaujal čtenáře. Jakmile se vám toto podaří, už vám bude stačit jen jediná drobnost – SEO.
blog a peníze

Jednoduchá cesta

Je pravdou, že na své stránky můžete dostat celou řadu lidí bez toho, aniž byste věděli cokoliv o internetovém marketingu, ale bude trvat dlouho, a navíc je to tak trochu i věcí náhody. Když si ale necháte udělat dobré SEO, možnost, že na váš web někdo zabloudí, se radikální způsobem zvýší. Jedná se v podstatě o tvorbu PR článků a zpětných odkazů. Tento druh práce dnes dělá mnoho firem a často i za malé peníze, ale pokud chcete opravdovou kvalitu, a to byste v tomto případě chtít měli, určitě neváhejte si za ni připlatit. Vyplatí se vám to.