27.6.2019 Od devene Off

Ortodontická léčba je příjemnou záležitostí

Návštěva zubní ordinace představuje pro mnoho lidí stres, kterému se chtějí vyhnout různými způsoby. To však neplatí v případě ortodoncie, která má za úkol postarat se o dokonalý vzhled našich zubů – nikoliv o zákroky spojené s bolestivou úpravou zubů.
Pořídit si rovnátka je v současnosti moderním vyjádřením toho, že o naše zuby dbáme a rozhodně nechceme ignorovat to, že nejsou krásně seřazené vedle sebe. Ortodoncie Praha PetrOrtho vám může otevřít dveře do lepšího života právě tím, že se postará o bezchybný vzhled vašich zubů nasazením rovnátek, které nejsou žádnou ostudou.

atraktivní dáma s úsměvem

Odborník dobře ví, co je pro vás nejlepší

Možná vás zaujalo, že se ve vašem okolí objevuje čím dál více lidí s rovnátky, které nevypadají vůbec špatně. Překvapit vás mohla i informace, kterou vám někdo sdělil ohledně neviditelného typu rovnátek, které opravdu existují.
To, co je pro váš chrup nejlepší alternativou, však může zhodnotit pouze zkušený odborník, kterého navštívíte.
Klinika, která nabízí hned několik možností k tomu, jak dopřát pacientům bezchybně rovný vzhled jejich chrupu, však dbá i na léčbu, která bude úspěšná.
Právě z toho důvodu musíte podstoupit konzultaci a nechat si poradit ve všem, co vám odborník doporučí.

zubní lékařství

Jaká bude doba vaší léčby?

V praxi tomu bývá tak, že se doba, během které se bude váš chrup srovnávat k sobě, vztahuje na závažnost vašeho konkrétního případu. Počítejte však s tím, že se jedná přibližně o 3 roky léčby.
Jestli se už pro rovnátka rozhodnete, nesmíte zapomenout ani na to, že je nutné dodržovat přísné hygienické návyky.Kromě pravidelného čištění v domácím prostředí zubním kartáčkem a pastou, byste měli navštěvovat i dentální hygienistku, která vám poradí s tím, jak o vaše zuby nejlépe pečovat.
Díky dentální hygieně předejdete tvorbě kazu a pozdějším zákrokům u vašeho dentisty, které nejsou nijak příjemné.