15.5.2020 Od devene Off

Špatná pohyblivost

Stáří nemine nikoho z nás, a proto je dobré se na něj připravit dostatečně dopředu, abyste si tohoto pohodového období mohli jen užívat bez problémů.

Špatná pohyblivost

Koupání

Tato činnost je velice příjemná a můžeme ze sebe po celém dni takzvaně očistit všechno špatné. Zároveň je to nedílná část každodenní hygieny, bez které se prostě neobejdeme. Bohužel všichni postupně stárneme a tělo nám to začne dávat pořádně najevo. Jeden z největších příznaků je horší pohyblivost a například nepříjemná bolest kloubů. Takže do vany se ještě jakžtakž dostaneme, ovšem nazpátek je to mnohem horší, protože stávání je ve stáří opravdu složité, takže dostat se z vany chce hodně úsilí.

vysoká vana

S tím může být navždy konec díky sedačce do vany. Di ní si stačí jen pohodlně sednou a rázem se ocitnete mnohem ve vyšší úrovni, což má za následek pohodlné koupání, a především potom lehce vstanete. Obavy z nosnosti a kvality nejsou na místě, protože vše drží na robustní hliníkové konstrukci. Ta je zároveň ošetřena na povrchu, takže ji ani nijak neohrožuje voda, což je velice důležitá vlastnost.

Elektrická koloběžka

Určitě jste ve městě viděli projíždět elektrickou koloběžku, protože ty zažívají v dnešní době velký rozmach. Pro cestování ve městě je to naprosto ideální prostředek, protože všude velice snadno projedete bez žádných problémů, což je způsobeno dostatečnou rychlostí, a především hbitosti celého zařízení. Zároveň je jízda na ní i zábavná, protože přeci jen se nádherně ovládá.

ekologická koloběžka

Při výběru je dobré se především řídit výkonem, dojezdem a rychlosti jakou maximálně může dosáhnout. Cenu především přizpůsobte svým potřebám, ovšem nezapomínejte i zpracování a životnost jednotlivých dílů. Maximální dojezd vždy berte trochu s rezervou, protože se odvíjí i podle zatížení a terénu povrchu. Pro dobrou bezpečnost nesmí chybět ani dostatečně silné brzdy a pevný rám. Často se lidé rozhodují i jaké kolečka vybrat, přičemž nafukovací můžete propíchnout, ovšem potěší jejich lepší průchodnost terénem. Nezapomeňte ani na menší drobnosti, abyste byli s elektrickou koloběžkou naprosto spokojeni.