26.11.2019 Od devene Off

Sport neaktivně

Celé generace mužů navštěvovaly například fotbalové zápasy. Krásně to popisuje pan Poláček v knize „Muži v ofsajdu“. Zde syn i otec mají rádi kopanou, což jsou již dvě generace. Pravda, každý fandí jinak, ale fandí. Oba Habáskové však nejsou aktivními sportovci, alespoň o tom v knize není ani zmínky. Ale přesto to sportsmani jsou, a to nikoli tělem a duší, ale jen tou duší. A tak mnozí pánové dodnessledují a chodí na zápasy svých oblíbenců. A kdo nechodí, dívá se v televizi. Nebo sleduje na internetu sportovní dění, i když někdy jen tak, aby měl přehled. I proto tyto muže, pány a kluky, ale také paní a dámy je zde web https://www.onlinechlap.cz/sport/, který jistě zaujme nekonečným množstvím sportovních oborů.Dostihový sport
Pravda, je to web mladý, a tak se teprve rozjíždí, ale ani v kopané nepadnou všechny góly hned v začátku, v prvních sekundách boje, ale většinou později. Tak se to má i s tímto webem. Zatím je to miminko, ale již se má čile k světu. Nenápadně naznačuje, že zde je a že bude mít hodně co mluvit do sportovních odvětví, i když třeba jen všeobecně informativně.
Na světě je spousta sportů, některé z nich ani neznáme, ale jiné jsou našimi koníčky. Proto je třeba web o sportu číst pravidelně a sledovat jej skoro pořád.
Je jasné, že i ti muži, kteří sport provozují aktivně, musí o svém sportu číst novinky, ale i neaktivním sportovcům v tom nikdo nebrání. Jen to není jejich povinnost a neberou za to peníze. Naopak vzdorují nebezpečí, když jim například manželka vyhrožujehozením hrnce na hlavu, budou-li ještě jednou o tom či onom sportu blábolit nebo jen číst. Tito stateční mužové pak béřou do rukou svůj notebook nebo mobil a vyhledávají rafinované skrýše, kde by se mohli na výše uvedený web podívat a něco se dozvědět.Část hřiště nakopanou
Ne každý to máme lehké, a ne každý máme vhodné podmínky. Přesto se domnívám, že návštěva onoho webu je pravým znakem muže.