23.4.2018 Od devene Off

Úniková místnost – jedinečný druh zábavy

Pojem zábava skrývá široké spektrum činností, které spočívá v trávení volných chvil s rodinou či přáteli. Výlety, posezení, grilování, návštěvy výstav, kina, muzeí, koncerty, divadlo, festivaly, akce pro děti, to všechno může být obsahem zábavy.
světlo za dveřmi.jpg
Ale co byste řekli na zábavu formou logických hádanek, odhalování, napětí a mnohdy i strachu?
Přesně takovou zábavu vám poskytne úniková místnost Kutná Hora.
Hra, která se v současné době setkává s velkou oblibou a je vyhledávaná, protože slouží jako program pro volné chvíle s rodinou, přáteli, ale také pro firemní a teambuildingové akce. Zúčastnit se může 2-5 členný tým, který stráví cca 90 minut v místnosti, ve které se přenesete do časů minulých a abyste se dostali ven, musíte projít hromadou logických hádanek a odkrývat stopy, které vedou k vysvobození.
Cítíte tu zvědavost a napětí?
Tak přesně to ve vás vyvolá místnost v reálu a ještě mnohem více pocitů a často i strachu. Jsou totiž i místnosti strašidelné, které vám dají na vlastní kůži pocítit scény z těch nejhororovějších filmů.
Úniková místnost Kutná Hora je vhodným řešením pro vyplnění programu třeba pro teambuildingové akce. Tato hra celkem jistě kolektiv stmelí a ještě dlouho si budou mít o čem povídat. Jedná se o hru, kterou můžete znát z počítačových her, jako jsou hledačky, spojovačky a podobně a na chvíli se přenesete přímo na místo činu.
opuštěné místo.jpg
Soustředíte se přímo na akci, ve které budete chtít být tím nejlepším týmem a sami rozluštit spoustu záhad. Najednou se ocitnete ve zcela jiném světě a běžné starosti vám budou na míle vzdálené.
Hra se hodí i jako originální dárek, protože zážitkové akce mnohdy zanechají více vzpomínek, než předražené dárky, které nakonec někde zapadnou prachem. V tomto případě zapomenout opravdu nepůjde.
Můžete tak strávit čas o víkendu, o prázdninách a kdykoliv v průběhu týdne a věřte, že po jednom zážitku budete chtít vyzkoušet další.