11.4.2020 Od devene Off

Užijte si jižní Moravu se vším všudy


Plánujete dovolenou na jižní Moravě, a snažíte se vybrat si tu nejlepší možnou konkrétní lokalitu? Velmi zajímavou možností je bydlení přímo v Lednici, což je menší obec, v jejíž blízkosti na vás budou čekat všechna lákadla této nádherné pálavské oblasti. Je to skvělý výchozí bod, který kromě zajímavého okolí skrývá také jednu z největších pamětihodností tohoto regionu, tedy Lednicko-Valtický areál.

zámek lednice

Vše, co potřebujete pro spokojený pobyt

Lednice hotel vám poskytne naprosto všechno, co jen budete potřebovat pro spokojený a ničím nerušený pobyt bez chybičky. Prostorné a vždy uklizené pokoje, výborná restaurace, ve které ochutnáte hromadu místních specialit, wellness zóna, ve které si odpočinete po celodenním výletování, a také bezprostřední vzdálenost ke všem významným místům této oblasti. Hotel Galant nacházející se v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu představuje tedy naprosto perfektní volbu, pokud si chcete užít nějaký ten čas strávený na kouzelné jižní Moravě.

  • Plně vybavené, útulné a vždy perfektně uklizené pokoje
  • Blízkost ke všem zajímavým památkám a pamětihodnostem v okolí
  • Možnost privátního wellness, které budete mít jen a pouze pro sebe
  • Kvalitní restaurace, kde se vždy dokonale občerstvíte
  • Profesionální a milý personál, který vám se vším vždy ochotně pomůže

interiér zámku

Nezapomeňte na včasnou rezervaci

Je potřeba vzít v potaz také to, že jižní Morava je turisticky velmi oblíbenou destinací. Ročně sem míří statisíce návštěvníků. Pokud tedy plánujete pobyt v této oblasti, zejména pak v letních měsících, nezapomeňte si udělat včasnou rezervaci svého vyhlídnutého ubytování. Kapacity jsou značně omezené, tudíž se nebojte rezervovat termíny i několik měsíců dopředu, zejména pokud se bavíme o letní sezóně. Jedině tak budete mít jistotu, že budete ubytováni přesně tam, kde si budete přát.