26.8.2018 Od devene Off

Záchranný kruh vám hodí nebankovní hypotéka


Když potřebujete peníze a klasické banky vám nejsou ochotné vyjít vstříc, zvažte možnost sjednat si nebankovní hypotéku. Je to skvělý způsob, jak se dostat k potřebným penězům na to, co zrovna potřebujete, ať už je to splacení starých pohledávek, rekonstrukci vaší kuchyně anebo pořízení nového automobilu.
finanční dohoda.jpg

Můžete si ji sjednat na cokoli

Jistě vás potěší i fakt, že nebankovní hypotéku můžete mít, naprosto na cokoli vás napadne a nikdo se nebude příliš zajímat o to, co to bude. Stačí, když si sjednáte výhodnou americkou nebankovní hypotéku, která je mezi lidmi více než oblíbená. Navíc ji nyní můžete mít v kapse s podobnými úroky jako je tomu v bance, tedy alespoň za předpokladu, že máte dostatečné příjmy a čistý registr a samozřejmě nezbytnou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte.
řešení financí.jpg

Vyjde vám vstříc i v komplikované situaci

Ovšem nemusíte být smutní ani v případě, kdy máte nějaký záznam v bankovním či v nebankovním registru anebo máte nižší příjmy, než je potřebné, i taková situace má skvělé řešení. V takovém případě je zde pro vás připravena nebankovní hypotéka bez registru anebo nebankovní hypotéka bez dokládání příjmů. Jen je potřeba počítat s tím, že v takovém případě budou úroky, které budete s půjčkou splácet o něco vyšší, než kdyby takové komplikace nenastaly. Nebankovní společnost za vás totiž nese vyšší riziko, že svou půjčku nesplatíte, které tak vyvažuje vyššími úroky. Nicméně i tak je skvělé, že i v takové složité situaci si můžete půjčit peníze. A to navíc i velice rychle.
držení eura.jpg
Pokud máte k dispozici vhodnou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte, tak můžete mít peníze k dispozici prakticky do pár dní anebo i expresně rychle do druhého dne, pokud to bude potřeba. Jak je tedy vidět, nebankovní hypotéka může být velice užitečným finančním produktem, který se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a vaší aktuální finanční situaci.