7.5.2023 Od devene Off

Jak udělat z táty chlapa

Už jste určitě četli o kurzech pro muže. Na to všechno se vykašlete. Nyní vám v několika krátkých bodech shrneme, co se tam učí floutci za 20 tisíc za kurz a ještě k tomu zadarmo. Nejedná se o žádné převratné nápady ani o nic, co by mělo zachránit někomu rozpadající se manželství. Může vás to však nakopnout tím správným směrem.
schovaný muž
 
1)      Zajděte si do posilovny
V životě jste tam nebyli a stydíte se za své křivky? To je možná jeden z důvodů, proč vám schází sebevědomí. Dejte si facku, zaplaťte si trenéra, který se vám určitě smát nebude, ale který vám pomůže, a zvedněte alespoň dvakrát do týdne činku ze země. Rozdíl? Markantní! Ani nebudete věřit, jak vás trocha pohybu a fyzické námahy napruží. Silové posilování zvedá nejen hladinu testosteronu, ale vyplavuje také hormon štěstí. Nemusí z vás být vazba za rok, ale stačí, pokud se budete cítit lépe.
 
2)      Zkuste vyrazit do světa
Občas je nutné se prostě probrat a podívat se zpátky na svůj život. Byla to sranda nebo jenom předem nalajnovaný osud jako z brožurky rodinného štěstí? Pokud to druhé, tak prostě sbalte všech pět švestek a jeďte na dovolenou, třeba někde šlapat po horách na dva měsíce. Uvidíte, že vám to naprosto otevře oči. Jakékoliv problémy s prací či se ženou vám budou připadat jako nějaká hra.
muž v horách s batohem na zádech
 
3)      Změňte šatník
Z blbce inteligentního muže neuděláš, ale alespoň může dobře vypadat. Nechte doma tatínkovské košile s krátkým rukávem, takové ty krátké kalhoty, které křičí „BĚLOCH VE SVÝCH 40 LETECH“. Zkuste to trochu jinak. Nechte si poradit od přátel (kteří mají cit pro módu a ví, co je in a co ne).
 
4)      Změňte sebe
Nejtěžší step, který ani na těch kurzech za 20 tisíc nezvládnou. Pokud budete stále takoví ti týpci, co dělají taťkovské vtipy, i když jsou děti dávno na výšce nebo co nadávají na ženy, že jim zabraňují i flirtovat, tak tohle všechno předešlé je k ničemu. Zkuste na ženu nešahat, ihned co se dostane do vašeho dosahu. Zkuste udělat z tématu počasí něco zábavného. Zkuste nepsat mladým holkám, jestli chtějí skočit na jednu noc. Víme, někdy to zabere. Ale zas takové terno to není, že ano?