24.6.2018 Od devene Off

Nejkrásnější okamžiky

Co je nejkrásnějším okamžikem v našich životech, na který každý rád s láskou a něhou vzpomíná?
Nejkrásnější okamžiky jsou spojeny většinou s naší rodinou či nejbližšími. Pro někoho je nejkrásnější okamžik narození jeho dítěte, pro jiného tajná oslava narozenin, která mu byla přichystána v jeho útlém věku rodinou a nejbližšími a pro mnoho z nás je to svatba. Je to velice individuální.
Co jsou pro nás šťastné chvilky? Většinou to jsou vzpomínky, které nám dokáží vždycky zaručeně vykouzlit úsměv na tváři i v těch nejtěžších chvílích.
radost z kytky.jpg
Šťastné vzpomínky jsou důležité, protože nám připomínají v těžkých chvilkách, že má náš život cenu. Připomínají nám naše přátelé a rodinu- například i naše milované babičky a milované dědečky, kteří už nejsou mezi námi- vzpomínky je udržují na živu. To je na vzpomínkách to nejkrásnější.
Například na drahou dovolenou, kterou jsme si vždycky přáli, budeme také do konce života vzpomínat, ale na svatbu s vaším milovaným partnerem budete vzpomínat radši.
Svatba je jeden z nejkrásnějších zážitků v životě každého zamilovaného. Svatba je pojem, pro který žije mnoho žen a je to jejich snem. Je to také často probírané téma v ženských kolektivech.
šťastní novomanželé.jpg
Některé páry se rozcházejí, protože má žena pocit, že je nejvhodnější čas na svatbu, ale muž se k žádosti nemá. V takovou chvíli je vhodné, aby žena sebrala všechnu svoji odvahu a požádala muže o ruku. Kdysi to bylo nepřípustné, ale v této době je to již běžnou záležitostí.
Prsten je jeden z nejdůležitějších faktorů. Měl by být krásný a honosný, ale na druhou stranu by se měl hodit i na každodenní nošení.
Po žádosti o ruku nastává zmatek spojený s výběrem vhodného místa, šatů a tak dále. Je na vás, zda se rozhodnete pro menší svatbu v rodinném okruhu s nejbližšími známými, nebo pro honosnou svatbu, na které bude mnoho lidí- tato možnost bude složitější jak finančně, tak z časového hlediska.